15. navadna nedelja

Popravek: V zadnjih Oznanilih ni navedena prava stran življenjepisa sv. Olge Kijevske. Pravilno: Leto svetnikov 3, str. 101, Mohorjeva…

Na KRIŠTOFOVO NEDELJO bo po sv. maši blagoslov vozil in molitev za srečno vožnjo. Z darom za srečno prevožene kilometre, ki ga darujemo, bomo pomagali slovenski ustanovi MIVA kupiti avtomobile in druga prevozna sredstva in delavne stroje za misijonarje in ljudi v misijonih.

Člane župnijskega pastoralnega sveta v Mačkoljah vabim na sestanek  jutri, 17. julija ob 20.oo uri. Tema bo: priprava in praznovanje praznik svetega JERNEJA – opasilo.
Vabljeni ste tudi ostali župljani.

SPOMINJAMO SE JIH V MOLITVI: Na hitro se je od nas poslovila in šla h Gospodu ANICA KLABJAN, vdova po Benjaminu Smotlaku, od Oreha 11 a  žup. Žavlje. S pogrebno mašo in obredom smo se v četrtek 13. julija 2017 v Mačkoljah od nje poslovili. Molimo zanjo! Sorodnikom izrekamo iskreno sožalje.