18. navadna nedelja

MARIJA VNEBOVZETA nas vabi na REPENTABOR.

V soboto 12. avgusta SREČANJE STAREJŠIH IN BOLNIKOV.

Ob 17.oo zbiranje in sprevod v cerkev, sv. maša, bolniško maziljenje…

V nedeljo, 13. avgusta ob 20.3o molitveni večer za mir.

Ponedeljek 14. avgusta: ob 18.oo uri program na pesniški poti. Ob 19.3o odprtje razstave Branke Sulčič »Bohinjska železnica«. Sodeluje Združen pevski zbor »Repentabor«; ob 21.oo koncert za klavir in violino. Sodelujeta mlada glasbenika, Rok Dolenc, klavir, Lovrenčič Aleš, violina.

V torek, 15. avgusta, praznik Marije Vnebovzete:

Prva romarska maša ob 8.oo; slovesni sv. maši ob 10.oo, ki jo vodi g. nadškof Giampaolo Crepaldi in ob 17.oo, ki jo vodi letošnji zlatomašnik Ivo Miklavc. Sodeluje ZCPZborov. Prilika za sv. spoved.

Sreda, 16. avgusta, praznik župnijskega zavetnika sv. Roka:

Jutranja sv. maša ob 10.oo uri -.večerna ob 19.oo uri. Ob 20.3o koncert

godbenega društva Nabrežina. Vodi dirigent Sergio Gratton.

Častimo Marijo Vnebovzeto in Kraljico nebes in zemlje. Na praznik ji bomo po obhajilu posvetili sebe, naše družine, ves naš narod in domovino. Mogoče boste romali: na Zroček, na Repentabor v Milje ali kam drugam.

V torek, 15. avgusta na praznik MARIJINEGA VNEBOVZETJA bo v Starih Miljah slovesno praznovanje – opasilo. Sv. maša v slovenskem jeziku bo ob 9. oo uri. Vabljeni ste tudi iz drugih župnij. Ostali spored

praznovanja poglejte v župnijskem listu župnije Svete Marije Vnebovzete  v Starih Miljah (S Maria Assunta Muggia Vecchia). V cerkvi Sv. Barbare pri Korošcihna praznik ne bo svete maše.