21. navadna nedelja

Cela župnija Mačkolje se iskreno zahvaljuje br. LUKU MODICU, da nas je obiskal, imel pri nas ponovitev nove maš, nas nagovoril in nas navduševal za sveto življenje in prizadevanje za duhovne poklice ter vodil procesijo. Hvala za novomašni blagoslov. Naj tudi njega spremlja Božji blagoslov na njegovi duhovniški in redovniški poti. Bog bodi s teboj, dragi br. Luka!

Tudi vsem, ki ste na kakršen koli način prispevali k lepoti današnjega praznika in ves teden sodelovali, iskrena zahvala in Bog vam povrni!

Spet imamo lepo priložnost, da počastimo Jezusovo presveto Srce in Marijino brezmadežno Srce. Vzemite si čas in pridite k sveti maši v četrtek, prvi petek in soboto!

V ponedeljek 28. avgusta bo romanje na BARBANO. Sveta maša, ki  jo bo s somaševalci daroval koprski škof msgr. JURIJ BIZJAK, se bo začela ob 11.oo. V  cerkvi bo pol ure pred mašo pobožnost. Prav lepo ste vabljeni.