31. NEDELJA MED LETOM –
ŽEGNANJSKA

31. NEDELJA MED LETOM –
ŽEGNANJSKA

Na NEDELJO HVALEŽNICO se zahvalimo Bogu in ljudem za vse, kar prejemamo! Posebno hvaležnost bomo izrazili isto nedeljo 6. novembra ob 16.oo v katedrali Sv. Justa z ZAHVALNO SVETO MAŠO. K njej smo vabljeni vsi iz slovenskih župnij, ker bo tudi SVETOLETNO ROMANJE in vstop skozi SVETA VRATA. Pred katedralo pridite že ob 15.3o.

PRAZNIK VSEH SVETIH bomo praznovali tako: Sv. maša

v torek: pri KOROŠCIH V CERKVI Sv. BARBARE ob 8.3o;

v MAČKOLJAH ob 10.oo, sv. maša,
sprevod na pokopališče
z molitvami za rajne in blagoslovom grobov;

V MAČKOLJAH ob 18.oo  molitev treh delov rožnega venca za rajne.

SREDA 2. november, dan SPOMINA NA RAJNE. preživimo z mislijo, molitvijo, s sv. mašo zanje, z dobrimi deli.
Pri KOROŠCIH v cerkvi sv. BARBARE ob 8.3o sv. maša, molitve in blagoslov grobov;

Sv. maše v MAČKOLJAH ob 18.oo in 18.3o;

Naročite MOLITVE ZA VAŠE RAJNE. Bodimo jim hvaležni! Pridite k sv. maši, k rožnemu vencu in k molitvam za rajne!

ISKRENA ZAHVALA vsem, ki ste v MAČKOLJAH pripravili misijonski srečelov, darovalcem darov in kupcem srečk. Bog vam povrni!
Škofijska Caritas Trst ponovno organizira zbiranje hrane v nekaterih trgovinah po Trstu in okolici.v soboto 29. oktobra in po župnijah v nedeljo 30. oktobra. Ker so nam obvestilo in plakate poslali prepozno, predlagam, da mi znova organiziramo samostojno zbiranje v tednu od 6. do 13. novembra, s prošnjo, da bodo zbrano hrano prišli iskat po 14. novembru.

Vsem darovalcem iskrena zahvala in Bog povrni v imenu družin v stiski, Škofijske Caritas in župnije Sv. Jerneja, ap. v Mačkoljah.