5. postna nedelja
-TIHA

5. postna nedelja
-TIHA

V MARJANIŠČU na Opčinah bo v petek 07. aprila  ob 20.oo dr. g. JOŽE BAJZEK imel 7. predavanje z naslovom: V kaj se spreminja naš svet. (Živeti v zmedenem času). Vljudno vabljeni!.

Danes začenjajo p. lazaristi na slovenskem radiu Ognjišče RADIJSKI MISIJON. Redni ali občasni poslušalci tega radia in vsi ostali naravnajte radijske sprejemnike na njegovo valovno dolžino in spremljajte ta misijon.

Hitro se prijavite na  ROMANJE v SLOMŠKOVO mesto MARIBOR!

Na željo udeležencev svete maše v Prebenegu, bo v poletnih sobotah sv. maša v PREBENEGU ob 19.oo.

SPD Mačkolje in župnija Sv Jerneja, apostola prirejata v soboto, 8. aprila 2017 ob 20.oo koncert gregorijanskih napevov »CANTATE DOMINO«. Koralne napeve izvaja Gruppo gregoriano Laetare iz Trsta pod vodstvom Silvie Tarrabocchia. Uvodno pesem bodo zapeli pevci MePZ Mačkolje. Vljudno ste vabljeni na koncert v župnijsko cerkev v Mačkolje!

SPOMINJAMO SE JIH V MOLITVI:

Pogrebna maša in obred za SILVIJA TULA
bosta jutri 3. aprila v cerkvi v Mačkoljah ob 12.oo.
Na Costalungi bo od 10.3o do 11.3o.

Umrl je EVARISTO SACCHI. Na Costalungi bo v torek 4. aprila od 11.3o do 12,3o, kjer bo pogrebni obred v kapeli. Nato bo v Mačkoljah na pokopališču ob 13.15 pokop. Sorodnikom iskreno sožalje, pokojnikoma pa naš molitveni spomin!