Oznanila

Oznanila in svete maše

Klikni na gornjo ikono

in shrani pdf. dokument.

SVETE MAŠE

V tednu ob: 18.00

Nedeljska sv. maša ob: 10.00

Korošci - sv. Barbara

Oznanila v PDF formatu.

 

pon.

14. 5.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Bonifacij, mučenec 18.oo za Božje varstvo in pomoč, 71 Mačkolje 
tor.

15. 5.

Zofija (Sonja), mučenka, 

Izidor, kmet

18.oo

 

Damjan Tul, namesto cvetja Mačkolje 

 

sred.

16. 5.

Janez Nepomuk, 

duhovnik, mučenec  

18.oo v zahvalo za uslišanje priprošenj  Mačkolje 
četr.

17. 5.

Jošt, puščavnik; 

Andronik, Pavlov učenec

18.oo ++ družina Purger, 16

 

Mačkolje 
pet.

18. 5.

Janez I., papež; 

Erik, kralj, oba mučenca

18.oo  Mojca, obl. in 

++ Novak, 129   

Mačkolje

 

sob.

19. 5.

Peter Celestin, puščavnik, papež;  17.oo 

18.oo

v čast Materi Božji 

po namenu 

za žive in rajne župljane

Mačkolje 

Prebeneg

Ned.

20. 5.

BINKOŠTI;
Bernardin Sienski, duhovnik
10.oo Ivana Barut, obl., 129 Mačkolje